ul. Mołdawska 22, 61-614 Poznań, tel. +48 61 825 66 32, email office@fouette.pl
Warsztaty Flamenco, 30.11 – 2.12.2017
30.11-02.12.2017

Warsztaty Flamenco, 30.11 – 2.12.2017

Z dumą informujemy, że w naszej szkole gościmy właśnie uznaną na całym świecie tancerkę, choreografa i instruktora Flamenco, Panią Rosę Olympię Estrellę.

Pani Rosa posiada ponad 30 lat doświadczenia w występach na arenie międzynarodowej, nauczaniu tańca i tworzeniu choreografii. Naukę flamenco rozpoczęła w wieku ośmiu lat w Hiszpanii. Po ukończeniu Konserwatorium Hiszpańskiego Tańca Klasycznego i Flamenco, przeprowadziła się do Sewilli, gdzie kontynuowała naukę w towarzystwie innych wybitnych tancerzy. Właśnie w Sewilli rozpoczęła się jej kariera w charakterze choreografa. Bardzo szybko zdobyła światowy rozgłos, podróżując między innymi do Nowego Yorku a także Europy środkowej i wschodniej. Obecnie prowadzi Rosa Olympia Estrella Dance & Movement Studio w Pradze i w dalszym ciągu podróżuje po świecie, dzieląc się swoją wiedzą i pasją do flamenco.

Ścisła współpraca z Panią Rosą pozwala nam od lat doskonalić kunszt tańca i szerzyć zamiłowanie do  kultury andaluzyjskiej wśród uczniów naszej szkoły. Hiszpańskie korzenie umożliwiają jej nie tylko przekazywanie wiedzy na temat kroków i pracy rąk, ale przede wszystkim zarażanie pasją i tłumaczenie ładunku emocjonalnego, który niesie za sobą ten wyjątkowy taniec.