ul. Mołdawska 22, 61-614 Poznań, tel. +48 61 825 66 32, email office@fouette.pl
Spektakl pt. „Brzydkie Kaczątko” – Teatr Wielki w Poznaniu

Spektakl pt. „Brzydkie Kaczątko” – Teatr Wielki w Poznaniu

Reżyseria:

Beata Książkiewicz

Choreografia:

Beata Książkiewicz

Muzyka:

F. Schubert

Scenografia:

Magdalena Ławniczak

Kostiumy:

Magdalena Ławniczak

Data:

13 maja 2019

Godziny:

10:00 , 12:00, 18:00
Spektakl pt. „Brzydkie Kaczątko” – Teatr Wielki w Poznaniu

Spektakl „Brzydkie Kaczątko”

Spektakl w jednym akcie i dziesięciu odsłonach, powstał w ramach projektu „H. C. Andersen Dance Festival” w 2005 roku w Danii w Odense z okazji 200 rocznicy słynnego pisarza.

Spektakl zyskał wysokie uznanie podczas występów zagranicznych w Niemczech i Danii, zostając laureatem nagrody H.C. Andersena.

Hans Christian Andersen, już jako mały chłopiec wędrował po domach i opowiadał ludziom wymyślone historie i odgrywał rozmaite scenki. Był przy tym nieprawdopodobnie dynamiczny: recytował,śpiewał..i…tańczył!I tą właśnie formą sztuki jaką jest taniec,zaprezentujemy Państwu w wykonaniu młodych, adeptów sztuki baletowej .

Cieszymy się, że ta piękna bajka H.Ch. Andersena będzie bawić, wzruszać i uczyć młodych widzów Wielkopolski.

 13.05.19 

godz. 10:00 , 12:00, 18:00

choreografia i reżyseria: Beata Książkiewicz

muz: F. Schubert
scenografia i kostiumy: Magdalena Ławniczak

Zapraszamy wszystkie szkoły i przedszkola do skorzystania ze specjalnych cen dla grup rezerwacja wejściówek wyłącznie:
mailowo: office@fouette.pl, tel. 618 25 66 32 

Spektakl w jednym akcie i dziesięciu odsłonach, powstał w ramach projektu „H. C. Andersen Dance Festival” w 2005 roku w Danii w Odense z okazji 200 rocznicy słynnego pisarza.Spektakl zyskał wysokie uznanie podczas występów zagranicznych w Niemczech i Danii, zostając laureatem nagrody H.C. Andersena.Hans Christian Andersen, już jako mały chłopiec wędrował po domach i opowiadał ludziom wymyślone historie i odgrywał rozmaite scenki. Był przy tym nieprawdopodobnie dynamiczny: recytował,śpiewał..i…tańczył!I tą właśnie formą sztuki jaką jest taniec,zaprezentujemy Państwu w wykonaniu młodych, adeptów sztuki baletowej .Cieszymy się, że ta piękna bajka H.Ch. Andersena będzie bawić, wzruszać i uczyć młodych widzów Wielkopolski.
Zapraszamy wszystkie szkoły i przedszkola do skorzystania ze specjalnych cen dla grup rezerwacja wejściówek wyłącznie: mailowo: office@fouette.pl, tel. 618 25 66 32