ul. Mołdawska 22, 61-614 Poznań, tel. +48 61 825 66 32, email office@fouette.pl
Spektakl Jubileuszowy z okazji 20-lecia Szkoły Tańca i Baletu „Fouetté”

Spektakl Jubileuszowy z okazji 20-lecia Szkoły Tańca i Baletu „Fouetté”

Data:

14 maja 2018

Godziny:

11.00 i 18.00

Serdecznie zachęcamy Państwa do rezerwowania miejsc na Spektakl Jubileuszowy z okazji 20-lecia Szkoły Tańca i Baletu  „Fouetté” w dniu 14 maja 2018 o godz. 10:00 i 18:00 w Teatrze Wielkim w Poznaniu.

Nowy Spektakl przygotowywany specjalnie na obchody 20-lecia szkoły w którym wezmą udział soliści Zespołu „Fouetté”, uczniowie Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca Fouetté w Poznaniu i Szkoły Tańca Baletu „Fouetté”.

Będzie to wyjątkowy koncert, który przybliży najmłodszym widzom poszczególne etapy edukacji baletowej i wprowadzi ich w magiczny świat tańca. Autorski spektakl przeznaczony zarówno dla dzieci, jak i dorosłych jest fabularyzowaną opowieścią o szkole baletowej. Przy dźwiękach utworów najsłynniejszego polskiego kompozytora – Fryderyka Chopina – uczniowie przedstawiają kolejne szczeble edukacji w naszej szkole. Prezentowane są także barwne i różnorodne układy choreograficzne od baletu przez taniec jazzowy aż po tańce charakterystyczne (np. flamenco).

Rezerwacji miejsc można dokonywać wyłącznie w biurze Szkoły Tańca i Baletu „Fouetté”, przy ul. Mołdawskiej 22 w Poznaniu – osobiście, mailowo (office@fouette.pl) lub telefonicznie (tel. 61 825 66 32)

Serdecznie zachęcamy Państwa do rezerwowania miejsc na Spektakl Jubileuszowy z okazji 20-lecia Szkoły Tańca i Baletu „Fouetté” w dniu 14 maja 2018 o godz. 10:00 i 18:00 w Teatrze Wielkim w Poznaniu.Nowy Spektakl przygotowywany specjalnie na obchody 20-lecia szkoły w którym wezmą udział soliści Zespołu „Fouetté”, uczniowie Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca Fouetté w Poznaniu i Szkoły Tańca Baletu „Fouetté”.Będzie to wyjątkowy koncert, który przybliży najmłodszym widzom poszczególne etapy edukacji baletowej i wprowadzi ich w magiczny świat tańca. Autorski spektakl przeznaczony zarówno dla dzieci, jak i dorosłych jest fabularyzowaną opowieścią o szkole baletowej. Przy dźwiękach utworów najsłynniejszego polskiego kompozytora – Fryderyka Chopina – uczniowie przedstawiają kolejne szczeble edukacji w naszej szkole. Prezentowane są także barwne i różnorodne układy choreograficzne od baletu przez taniec jazzowy aż po tańce charakterystyczne (np. flamenco).Rezerwacji miejsc można dokonywać wyłącznie w biurze Szkoły Tańca i Baletu „Fouetté”, przy ul. Mołdawskiej 22 w Poznaniu – osobiście, mailowo (office@fouette.pl) lub telefonicznie (tel. 61 825 66 32)