Za nami dwa wyjątkowe dni, w których publiczność mogła podziwiać premierę baletu „Coppélia” oraz Koncert Dyplomowy – w sumie aż sześć niezwykłych wydarzeń pełnych emocji, pasji i artystycznej energii.
Serdeczne podziękowania kierujemy do Dyrektor Beaty Książkiewicz za jej wizję i nieustanne zaangażowanie w rozwój naszej szkoły, a także do Katarzyny Książkiewicz, Dyrektor ds. organizacyjnych, za perfekcyjną koordynację i dbałość o każdy detal.
Dziękujemy naszym pedagogom za codzienną pracę i inspirowanie uczniów do sięgania po artystyczną doskonałość, a także całemu zespołowi Fouetté za profesjonalizm i wsparcie techniczne.
Jesteśmy niezwykle dumni z naszych uczniów i absolwentów – ich zaangażowanie, rozwój i sceniczna dojrzałość są dla nas największą nagrodą. Szczególne podziękowania kierujemy również do Mam, które z oddaniem wspierały przygotowania za kulisami.
Wyjątkowym akcentem spektaklu była poruszająca rola Coppeliusa w wykonaniu Przemysława Grządzieli, która dodała przedstawieniu głębi i teatralnego blasku.
Dziękujemy wszystkim partnerom i przyjaciołom szkoły za zaufanie i wsparcie – to dzięki Wam możemy realizować ambitne przedsięwzięcia artystyczne i edukacyjne.
To były dwa dni pełne piękna, pasji i wzruszeń. Dziękujemy, że byliście z nami!
