ul. Mołdawska 22, 61-614 Poznań, tel. +48 61 825 66 32, email office@fouette.pl
Koncert Noworoczny, 8 stycznia 2018

Koncert Noworoczny, 8 stycznia 2018

Data:

8 stycznia 2018

Godziny:

11.00, 13.00. 17.00

Podczas, gdy większość ludzi myśli już tylko o Świętach Bożego Narodzenia i zabawie sylwestrowej, przed nami bardzo pracowity miesiąc. Uczniowie i Pedagodzy dopinają na ostatni guzik nasz Baletowy Koncert Noworoczny, który już 8 stycznia 2018 roku odbędzie się w Teatrze Wielkim w Poznaniu.

Już za miesiąc uczniowie, dyplomanci i soliści Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca „Fouetté” w Poznaniu oraz Szkoły Tańca i Baletu „Fouetté” w atmosferze Świąt Bożego Narodzenia oraz karnawału zabiorą widzów w niezapomnianą bajeczną podróż artystyczną do krainy śniegu, zabawek, prezentów oraz karnawałowych zabaw.

W programie “Noworocznego Koncertu Baletowego” zaprezentujemy różnorodne choreografie z repertuaru baletu klasycznego, tańca jazzowego i tańca współczesnego. Przedstawione również zostaną najpiękniejsze fragmenty ze spektaklu „Dziadek do orzechów” do muzyki Piotra Czajkowskiego w choreografii Beaty Książkiewicz.

Już teraz gorąco zapraszamy na spektakl!

Podczas, gdy większość ludzi myśli już tylko o Świętach Bożego Narodzenia i zabawie sylwestrowej, przed nami bardzo pracowity miesiąc. Uczniowie i Pedagodzy dopinają na ostatni guzik nasz Baletowy Koncert Noworoczny, który już 8 stycznia 2018 roku odbędzie się w Teatrze Wielkim w Poznaniu.Już za miesiąc uczniowie, dyplomanci i soliści Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca „Fouetté” w Poznaniu oraz Szkoły Tańca i Baletu „Fouetté” w atmosferze Świąt Bożego Narodzenia oraz karnawału zabiorą widzów w niezapomnianą bajeczną podróż artystyczną do krainy śniegu, zabawek, prezentów oraz karnawałowych zabaw.W programie “Noworocznego Koncertu Baletowego” zaprezentujemy różnorodne choreografie z repertuaru baletu klasycznego, tańca jazzowego i tańca współczesnego. Przedstawione również zostaną najpiękniejsze fragmenty ze spektaklu „Dziadek do orzechów” do muzyki Piotra Czajkowskiego w choreografii Beaty Książkiewicz.Już teraz gorąco zapraszamy na spektakl!