ul. Mołdawska 22, 61-614 Poznań, tel. +48 61 825 66 32, email office@fouette.pl
Dni Otwarte ! Nabór 24/25
15 - 19.04.24

Dni Otwarte ! Nabór 24/25

Z ogromną radością Szkoła „Fouetté” ogłasza rozpoczęcie rekrutacji na rok szkolny 2024/2025 !

Jeżeli marzycie o magicznym świecie tańca i baletu, występach artystycznych i społeczności wypełnionej pasją to Nasza Szkoła „Fouetté”jest dla Was !

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę „Fouetté”?

Dla najmłodszych: zajęcia prowadzone wg. programu autorskiego prof. Beaty Książkiewicz dla dzieci od 3 roku życia to idealna okazja, by rozpocząć przygodę z tańcem! Nasza wykwalifikowana kadra pedagogiczna troszczy się nie tylko o rozwój umiejętności tanecznych, ale także o wrażliwość artystyczną i muzykalność. Zajęcia dopasowane są do wieku i umiejętności dziecka, a kreatywne lekcje rozwijają jego sprawność fizyczną, koordynację i wyobraźnię w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu.

Dla aspirujących profesjonalistów: Nasza Niepubliczna Szkoła Sztuki Tańca Fouetté w Poznaniu oferuje profesjonalny program szkoły baletowej prowadzony przez doświadczonych pedagogów według renomowanej metody A. J. Vaganova. Pod kuratelą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Nasze ponad 26-letnie doświadczenie to gwarancja najwyższych standardów edukacji tanecznej. Dołącz do nas, by rozwijać swoje umiejętności oraz mieć możliwość brania udziału w spektaklach, konkursach i festiwalach w kraju i za granicą.

Dla chłopców: Rozpocznijcie swoją przygodę z breakdance’em, akrobatyką i tańcem nowoczesnym. Wzmocnijcie mięśnie, doskonalcie koordynację i rozpalajcie scenę swoimi występami!

Dla dorosłych: Nie ma lepszego momentu, by spełnić swoje taneczne marzenia! Dołączcie do naszych zajęć dla dorosłych, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – taniec klasyczny, taniec współczesny, Body & Mind czy zajęcia dla mam z dziećmi Baby Mama. Zarówno grupowo jak i indywidualnie.

Nie przegapcie okazji! Zapiszcie swoje dzieci lub sami dołączcie do naszej tanecznej rodziny podczas Drzwi Otwartych już od 15 do 19 kwietnia 2024 roku. Razem odkryjmy magię tańca w Szkole Tańca i Baletu „Fouetté”!

Obowiązują zapisy:

Formularz zgłoszeniowy: https://fouette.pl/zapisy-rekrutacja/

W formularzu wybierz – Lokalizacja: Siedziba – Mołdawska 22, Poznań, Rodzaj zajęć: Dni Otwarte lub

Tel: 61 825 66 32

E-mail: office@fouette.pl

My skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dnia i godziny. Zapraszamy !