ul. Mołdawska 22, 61-614 Poznań, tel. +48 61 825 66 32, email office@fouette.pl
Baletowy Dzień Dziecka

Baletowy Dzień Dziecka

Data:

3 czerwca 2017

Wszystkie dzieci – te małe i te całkiem dorosłe zapraszamy na koncert z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 3 czerwca 2017 roku o godz. 11:00 i 13:00 w Domu Kultury Jubilat na os. Tysiąclecia 30 w Poznaniu.

W  koncercie inspirowanym radością dziecka będziecie mogli Państwo zobaczyć rozmaite układy w których wezmą udział uczniowie Szkoły Tańca i Baletu „Fouette” – Filia Rataje oraz uczniowie Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca.

Być może podczas występów uczniów naszej szkoły, jakieś dziecko poczuje w sobie duszę tancerza i zdecyduje się do nas dołączyć?

Zapraszamy – wstęp wolny!

Wszystkie dzieci – te małe i te całkiem dorosłe zapraszamy na koncert z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 3 czerwca 2017 roku o godz. 11:00 i 13:00 w Domu Kultury Jubilat na os. Tysiąclecia 30 w Poznaniu. W koncercie inspirowanym radością dziecka będziecie mogli Państwo zobaczyć rozmaite układy w których wezmą udział uczniowie Szkoły Tańca i Baletu „Fouette” – Filia Rataje oraz uczniowie Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca. Być może podczas występów uczniów naszej szkoły, jakieś dziecko poczuje w sobie duszę tancerza i zdecyduje się do nas dołączyć? Zapraszamy – wstęp wolny!