Ballet body workout

22 sierpnia 2015

Ballet Body Workout!!!!!! Pierwsze takie zajęcia w Polsce!!!!!! 

Tylko u nas profesjonalni nauczyciele Baletu opracowali specjalny program Ballet Body Workout – Jak zdobyć ciało baletnicy i jej gibkość?????

Połączenie podstaw i pozycji tańca klasycznego z elementami pilatesu i jogi. Zestawienie tych technik daje wspaniałe efekty: 

Balet- płynność i lekkość wykonywania ruchów, wydłuża mięśnie, smukłą sylwetkę, wdzięk i delikatność.

Pilates- wzmacnianie całego gorsetu mięśniowego, prawidłową postawę ciała dostosowaną do fizycznych możliwości każdego z osobna. Zastosowanie specjalistycznych ćwiczeń na poszczególne partie mięśni rąk, nóg, brzucha i pleców. 

Joga- trening dla ciała i umysłu. Uspokojenie organizmu i relaks. 

Ćwiczenia pozytywnie wpływają na sferę emocjonalną, eliminują stres, poprawiają samopoczucie. 

Zajęcia mają na celu poprawienie gibkości ciała, siły mięśniowej, kondycji fizycznej jak i całej sylwetki. Zazwyczaj ćwiczenia odbywają się rytm muzyki klasycznej która polepszą samopoczucie i pozwolą się odprężyć.

Jedna z najbardziej popularnych technik treningu dla kobiet w Stanach Zjednoczonych ! 

 

Fouetté

Siedziba

ul. Mołdawska 22
61-614 Poznań
tel. +48 61 825 66 32
email. office@fouette.pl

Fouetté

Filia

ul. os. Tysiąclecia 30, blok F
61-255 Poznań
kom. 502 294 319
kom. 502 337 112
email. admin@fouette.pl

BANK MILLENIUM S.A

95 1160 2202 0000 0002 2192 0932

SZKOŁA TAŃCA I BALETU FOUETTE Sp. z o.o.

ul. MOŁDAWSKA 22 61-614 Poznań

Partnerzy i współpraca

Współpraca:
współpraca
Zapisz się na wizytę
office@fouette.pl
Patronat honorowy:
Patroni medialni:
Przyjaciele szkoły:

Fundacja „Fouetté”

Fouetté Poznań - Fouetté Poznań

Dla wsparcia wszystkich inicjatyw edukacyjnych, społecznych, kulturalnych i artystycznych z inicjatywy przyjaciół i miłośników baletu została założona Fundacja "Fouetté", podległa Ministrowi Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wypełnia ona zadania statutowe, pomagając w realizacji wszystkich projektów. Tradycją wystawianych spektakli, stało się, że część miejsc na widowni przeznaczonych jest dla dzieci z Domów Dziecka, które bardzo chętnie uczestniczą również we wszystkich konkursach związanych z tańcem i baletem. Także z pomocą Fundacji od 2004 roku organizowane są letnie kursy tańca i baletu dla dzieci i młodzieży podczas corocznych obozów baletowych. Są one formą obcowania przez kilka dni z baletem i różnymi technikami tańca. Kursanci oglądają filmy baletowe i tworzą własne układy choreograficzne, które prezentowane są podczas konkursu choreograficznego.