Warsztaty Flamenco, 30.11 – 2.12.2017

01 grudnia 2017

Z dumą informujemy, że w naszej szkole gościmy właśnie uznaną na całym świecie tancerkę, choreografa i instruktora Flamenco, Panią Rosę Olympię Estrellę.

Pani Rosa posiada ponad 30 lat doświadczenia w występach na arenie międzynarodowej, nauczaniu tańca i tworzeniu choreografii. Naukę flamenco rozpoczęła w wieku ośmiu lat w Hiszpanii. Po ukończeniu Konserwatorium Hiszpańskiego Tańca Klasycznego i Flamenco, przeprowadziła się do Sewilli, gdzie kontynuowała naukę w towarzystwie innych wybitnych tancerzy. Właśnie w Sewilli rozpoczęła się jej kariera w charakterze choreografa. Bardzo szybko zdobyła światowy rozgłos, podróżując między innymi do Nowego Yorku a także Europy środkowej i wschodniej. Obecnie prowadzi Rosa Olympia Estrella Dance & Movement Studio w Pradze i w dalszym ciągu podróżuje po świecie, dzieląc się swoją wiedzą i pasją do flamenco.

Ścisła współpraca z Panią Rosą pozwala nam od lat doskonalić kunszt tańca i szerzyć zamiłowanie do  kultury andaluzyjskiej wśród uczniów naszej szkoły. Hiszpańskie korzenie umożliwiają jej nie tylko przekazywanie wiedzy na temat kroków i pracy rąk, ale przede wszystkim zarażanie pasją i tłumaczenie ładunku emocjonalnego, który niesie za sobą ten wyjątkowy taniec.

 

Fouetté

Siedziba

ul. Mołdawska 22
61-614 Poznań
tel. +48 61 825 66 32
email. office@fouette.pl

Fouetté

Filia

ul. os. Tysiąclecia 30, blok F
61-255 Poznań
kom. 502 294 319
kom. 502 337 112
email. admin@fouette.pl

BANK MILLENIUM S.A

95 1160 2202 0000 0002 2192 0932

SZKOŁA TAŃCA I BALETU FOUETTE Sp. z o.o.

ul. MOŁDAWSKA 22 61-614 Poznań

Partnerzy i współpraca

Współpraca:
Współpraca ze szkołą Fouetté - EDTM
współpraca
Zapisz się na wizytę
office@fouette.pl
Patronat honorowy:
Patronat honorowy szkoły Fouetté - fundacja
Patroni medialni:
Patron medialny szkoły Fouetté - Nasze miasto
Patron medialny szkoły Fouette - Poznański informator kulturalny
Patron medialny szkoły Fouetté - Radio Merkury
Patron medialny szkoły Fouetté - epoznan
Patron medialny szkoły Fouetté - Głos Wielkopolski
Patron medialny szkoły Fouetté - WTK
Patron medialny szkoły Fouetté - e teatr
Przyjaciele szkoły:
Przyjaciel szkoły Fouetté - Paw Deccor Collection
Przyjaciel szkoły Fouetté - Delicja

Fundacja „Fouetté”

Fouetté Poznań - Fouetté Poznań

Dla wsparcia wszystkich inicjatyw edukacyjnych, społecznych, kulturalnych i artystycznych z inicjatywy przyjaciół i miłośników baletu została założona Fundacja "Fouetté", podległa Ministrowi Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wypełnia ona zadania statutowe, pomagając w realizacji wszystkich projektów. Tradycją wystawianych spektakli, stało się, że część miejsc na widowni przeznaczonych jest dla dzieci z Domów Dziecka, które bardzo chętnie uczestniczą również we wszystkich konkursach związanych z tańcem i baletem. Także z pomocą Fundacji od 2004 roku organizowane są letnie kursy tańca i baletu dla dzieci i młodzieży podczas corocznych obozów baletowych. Są one formą obcowania przez kilka dni z baletem i różnymi technikami tańca. Kursanci oglądają filmy baletowe i tworzą własne układy choreograficzne, które prezentowane są podczas konkursu choreograficznego.