Dzień Nauczyciela, 13.10.2017 r.

16 października 2017

Tegoroczny Dzień Nauczyciela upłynął nam wyjątkowo uroczyście. Uczniowie Szkoły Tańca i Baletu „Fouetté” oraz Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca „Fouetté” w Poznaniu odwdzięczyli się za cały trud, jaki pedagodzy wkładają w ich edukację i przygotowali wspaniały koncert. Podczas uroczystości zaprezentowali indywidualne i zbiorowe układy, do których samodzielnie przygotowali zarówno choreografię, jak i kostiumy.

Wspólna uroczystość była tez okazją do przywitania nowych uczniów klas profesjonalnych, którzy w tym roku na poważnie rozpoczynają swoją przygodę z tańcem.

Ponieważ ten rok będzie wyjątkowy ze względu na dwudziestą rocznicę działalności szkoły – wszyscy uczniowie i pedagodzy otrzymali również pamiątkowe medale. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że warto być częścią społeczności „Fouetté”. 

Fouetté

Siedziba

ul. Mołdawska 22
61-614 Poznań
tel. +48 61 825 66 32
email. office@fouette.pl

Fouetté

Filia

ul. os. Tysiąclecia 30, blok F
61-255 Poznań
kom. 502 294 319
kom. 502 337 112
email. admin@fouette.pl

BANK MILLENIUM S.A

95 1160 2202 0000 0002 2192 0932

SZKOŁA TAŃCA I BALETU FOUETTE Sp. z o.o.

ul. MOŁDAWSKA 22 61-614 Poznań

Partnerzy i współpraca

Współpraca:
Współpraca ze szkołą Fouetté - EDTM
współpraca
Zapisz się na wizytę
office@fouette.pl
Patronat honorowy:
Patronat honorowy szkoły Fouetté - fundacja
Patroni medialni:
Patron medialny szkoły Fouetté - Nasze miasto
Patron medialny szkoły Fouette - Poznański informator kulturalny
Patron medialny szkoły Fouetté - Radio Merkury
Patron medialny szkoły Fouetté - epoznan
Patron medialny szkoły Fouetté - Głos Wielkopolski
Patron medialny szkoły Fouetté - WTK
Patron medialny szkoły Fouetté - e teatr
Przyjaciele szkoły:
Przyjaciel szkoły Fouetté - Paw Deccor Collection
Przyjaciel szkoły Fouetté - Delicja

Fundacja „Fouetté”

Fouetté Poznań - Fouetté Poznań

Dla wsparcia wszystkich inicjatyw edukacyjnych, społecznych, kulturalnych i artystycznych z inicjatywy przyjaciół i miłośników baletu została założona Fundacja "Fouetté", podległa Ministrowi Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wypełnia ona zadania statutowe, pomagając w realizacji wszystkich projektów. Tradycją wystawianych spektakli, stało się, że część miejsc na widowni przeznaczonych jest dla dzieci z Domów Dziecka, które bardzo chętnie uczestniczą również we wszystkich konkursach związanych z tańcem i baletem. Także z pomocą Fundacji od 2004 roku organizowane są letnie kursy tańca i baletu dla dzieci i młodzieży podczas corocznych obozów baletowych. Są one formą obcowania przez kilka dni z baletem i różnymi technikami tańca. Kursanci oglądają filmy baletowe i tworzą własne układy choreograficzne, które prezentowane są podczas konkursu choreograficznego.